,

Turbiny wiatrowe i ogniwa fotowoltaiczne dla inwestorów w Polsce

AM-Wind. Zasilamy rozwój.

Od 2006 roku AM-Wind pomaga pozyskiwać energię odnawialną inwestorom w całej Polsce. Dostarczamy elektrownie wiatrowe i farmy fotowoltaiczne, obsługujemy sprawy formalne związane z budową elektrowni, zapewniamy obsługę techniczną, a także oferujemy turbiny wiatrowe i ogniwa fotowoltaiczne cenionych europejskich producentów.

Ufamy własnym rozwiązaniom. Korzystamy z nich.

To nie przypadek, że AM-Wind zajmuje się budową elektrowni umożliwiających pozyskiwanie czystej energii z wiatru. Kolejne projekty nie są dla nas tylko zleceniami. Doskonale znamy tę technologię, potrafimy ją okiełznać i docenić – ponieważ sami z niej korzystamy.

W 2004 r. zakupiliśmy pierwsze turbiny wiatrowe, aby pozyskiwać energię na własne potrzeby. Elektrownia zgromadziła wokół siebie tak wiele osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami energetycznymi, że zaczęliśmy oferować innym zainteresowanym realizację podobnych projektów.

Dziś, posiadając wiedzę i doświadczenie we wznoszeniu i pozyskiwaniu energii z elektrowni wiatrowych i farm fotowoltaicznych, oferujemy kompleksową obsługę – włączając w to wszelkie sprawy formalno-prawne.

Zajmujemy się każdym aspektem pozyskiwania energii odnawialnej

  • Dostarczamy turbiny i ogniwa fotowoltaiczne najwyższej jakości.
  • Pomagamy w doborze turbin i terenu pod inwestycje, a także w wydzierżawianiu ziemi pod elektrownię.
  • Tworzymy dokumentację administracyjną, budowlaną i elektroenergetyczną – w tym raport o wpływie elektrowni wiatrowych na środowisko – pozyskujemy wszelkie prawem pozwolenia i zezwolenia.
  • Budujemy fundamenty pod turbiny wiatrowe i stelaże pod farmy fotowoltaiczne, montujemy instalacje i uruchamiamy je.
  • Prowadzimy monitoring elektrowni i oferujemy usługi serwisowe.
  • Zapoznajemy inwestorów i społeczeństwo z problematyką i korzyściami, jakie niesie energia odnawialna z elektrowni wiatrowych i słonecznych.
  • Prowadzimy szkolenia i seminaria dotyczące planowania i inwestowania w energetykę wiatrową.
  • Doradzamy m.in. rolnikom w sprawach korzystnego dzierżawienia ziemi pod budowę elektrowni wiatrowych.

Otwieramy się na Państwa potrzeby, pracując na miano rzetelnego i niezawodnego partnera.

Zapraszamy do współpracy.